Biletownik.pl jest serwisem ogłoszeniowym, w którym znajdziesz wszelakiej maści bilety z drugiej ręki, kupony groupon, sale/zespoły weselne i inne.

Kupiłeś bilet ale nie możesz go wykorzystać? (Mama nie puszcza na koncert?) Kupiłeś za dużo kuponów na Grouponie (ambitnie!) i nie zdążysz ich użyć?

Rzuciła Cię narzeczona i masz do odstąpienia salę weselną ? ;P Spodobał Ci się inny niż zamówiony zespół i chcesz się z nim elegancko rozstać?

Z pomocą przychodzi Ci Biletownik.pl. Zapraszamy do zamieszczania ogłoszeń! Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe!
 
Kabaret Moralnego Niepokoju:Tego jeszcze nie grali
Data 08-03-2020 godz. 20:24:50
Lokalizacja Gdańsk
Wyświetleń 18
Cena 90,00 zł

Cześć, mam do sprzedania 2 bilety na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w Gdańsku, 5 kwietnia 2020 roku o godzinie 15:30. Tytuł: Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali. Lokalizacja: Scena Teatralna NOT. Niestety zmieniły nam się plany i nie możemy pójść. Wszystkie bilety na Kabaret są dawno wyprzedane i nie ma możliwości kupić ich gdzie indziej. Sprzedaję po cenie kupna - 2 x 90 zł + opłata transakcyjna 5 zł.

Pokaż formularz kontaktu...

Twój E-mail
Treść (300 znaków)
przepisz słowo 'żółw' :
Wyślij kopię e-maila

© Copyright 2012 by Biletownik.pl All rights reserved.